Write Your Stories..

Καλώς ήρθες, στην παρέα μας!

Ένας νέος κόσμος, με μπόλικη φαντασία,ρομαντισμό,
τρόμο και συγκίνηση σε περιμένει!

Θυμάσαι τότε που έγραφες αποσπάσματα της φαντασίας σου
χαρτάκια και τα έκρυβες στο συρτάρι σου?

Και όταν τα έβρισκε η μητέρα σου ένιωθε υπερήφανη
για σένα? Καιρός να δείξεις αυτό που είσαι!

Καιρός να βγάλεις από μέσα σου το ταλέντο που κρύβεις!

Just start to write your storie!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Write Your Stories..

Καλώς ήρθες, στην παρέα μας!

Ένας νέος κόσμος, με μπόλικη φαντασία,ρομαντισμό,
τρόμο και συγκίνηση σε περιμένει!

Θυμάσαι τότε που έγραφες αποσπάσματα της φαντασίας σου
χαρτάκια και τα έκρυβες στο συρτάρι σου?

Και όταν τα έβρισκε η μητέρα σου ένιωθε υπερήφανη
για σένα? Καιρός να δείξεις αυτό που είσαι!

Καιρός να βγάλεις από μέσα σου το ταλέντο που κρύβεις!

Just start to write your storie!
Write Your Stories..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μαγικα κοριτσια...(by ~Dre@m-0n-me!~)

Πήγαινε κάτω

Μαγικα κοριτσια...(by ~Dre@m-0n-me!~) Empty Μαγικα κοριτσια...(by ~Dre@m-0n-me!~)

Δημοσίευση από ~Dre@m-0n-me!~ Δευ Αυγ 29, 2011 3:43 am

Προλογος

Περπατησε λιγο μεσα στο σκοταδι...Το δασος φαινοταν ακομα πιο τρομαχτικο την νυχτα...
-Φανερωσου οπου κι αν εισαι!Ξερω οτι εισαι εδω!φωναξε και η φωνη της πηγε να σπασει.Ακουστηκαν βηματα απο πισω της και αυτη γυρισε τρομαγμενη.Βγαζει το ραβδι απο την τσεπη της και προσπαθησε να δειξει απηλητικη κρυβωντας τον φοβο της.
-Νομιζεις οτι θα τα καταφερεις με τις λιγοστες δυναμεις σου να με νικησεις???ειπε μια φωνη σαν ουρλιαχτο και τα γελια της αντηχησαν σε ολο το δασος.
-Ε τοτε τι θελεις απο εμενα?φωναξε ανακτωντας την ψυχραιμια της.Εμφανισου!
Ενας νεαρος αντρας με αριστοκρατικο υφος εμφανιστηκε μπροστα της φωροντας ενα κοκκινο βελουδινο κουστουμι και την πλησιασε.
-Γλυκεια μου ξερεις πως το ραβδι σου ειναι το πιο δυνατο σε ολη την αποκια των μαγων...Τσ τσ τσ,με πληγωνει που δεν με καταλαβες...Πιστευα οτι ησουν εξυπνη!Της ειπε ειρωνικα και χαιδεψε το μαγουλο της.
-Γιατι φωρεσες κοκκινα??τον ρωτησε τρομαγμενη και απομακρυνθηκε.
-Τελικα εισαι εξυπνη...Βλεπω στη σχολη σαν εμαθαν για τα συμαδια!Θυμασε τι σημαινει το κοκκινο?της ειπε αυτος απειλητικα.Αυτη πεσε κατω και εγνψε αρνητικα.
-Σημαινει ΑΙΜΑ!ειπε αυτος και εμφανισε ενα κλουβι απο το οποιο βγηκαν δυο λυκοι και χυμηξαν απανω στο κοριτσι...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ~Dre@m-0n-me!~ στις Τρι Αυγ 30, 2011 12:24 am, 1 φορά
~Dre@m-0n-me!~
~Dre@m-0n-me!~
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Points : 9250
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2011

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Απο μικρη μου αρεσε να χανομαι στους μαγευτικους κοσμους μεσα απο τις σελιδες των βιβλιων...Να εξερευνω τις σκεψεις των πρωταγονιστων και να ταυτιζομαι μαζι τους...Απο τοτε λατρευα τα βιβλια και η βιβλιοθηκη μου ηταν γεματη...Αρχισα να γραφω πριν απο λιγο καιρο αν και παντα ηθελα να αρχισω ενα βιβλιο που θα μπορουσε να φτασει τις προσδοκιες κυριως των και να φιλοξενηθει σε αρκετες βιβλιοθηκες...Ελπιζω να σας αρεσουν οι ιστοριες μου!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαγικα κοριτσια...(by ~Dre@m-0n-me!~) Empty Απ: Μαγικα κοριτσια...(by ~Dre@m-0n-me!~)

Δημοσίευση από ~Dre@m-0n-me!~ Δευ Αυγ 29, 2011 11:08 am

Το αγορι δεν αντεχε να κοιταει αλλο.Πηρε τα ματια του απο την βιαια σκηνη που μολις ειχε αντικρισει και προσπαθησε να κρυφτει καλυτερα πισω απο τον θαμνο.Σιγοψυθιρισε ενα ακαταλαβιστηκο ξορκι και το ραβδι του κοριτσιου εμφανιστηκε μπροστα του.Αυτος το πηρε και ερηξε μια τελευταια ματια πισω του οπου ο αντρας λεγομενος και ως Ριπστιχ απολαμβανε την σκηνη του αιματοβαμενου κοριτσιου στο χωμα.Άλια ο Μαριαν δεν θα σε απογοητευσει...σκεφτηκε το αγορι και βουρκωνοντας εφυγε οσο πιο μακρυα μπορουσε.Οταν πια δεν υπηρχε τιποτα στο εδαφος παρα μονο καποια κομματια απο τα ρουχα της κοπελας ο Ριπστιχ καταλαβε πως κατι ελειπε.
-Που ειναι?ουρλιαξε και αρχισε να ψαχνει γυρω του.Μα το ραβδι ειχε χαθει και τωρα πια ηταν πολυ μακρυα μαζι με τον Μαριαν...Καπου στην Νεα Υορκη...
~Dre@m-0n-me!~
~Dre@m-0n-me!~
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Points : 9250
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2011

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Απο μικρη μου αρεσε να χανομαι στους μαγευτικους κοσμους μεσα απο τις σελιδες των βιβλιων...Να εξερευνω τις σκεψεις των πρωταγονιστων και να ταυτιζομαι μαζι τους...Απο τοτε λατρευα τα βιβλια και η βιβλιοθηκη μου ηταν γεματη...Αρχισα να γραφω πριν απο λιγο καιρο αν και παντα ηθελα να αρχισω ενα βιβλιο που θα μπορουσε να φτασει τις προσδοκιες κυριως των και να φιλοξενηθει σε αρκετες βιβλιοθηκες...Ελπιζω να σας αρεσουν οι ιστοριες μου!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης