Write Your Stories..

Καλώς ήρθες, στην παρέα μας!

Ένας νέος κόσμος, με μπόλικη φαντασία,ρομαντισμό,
τρόμο και συγκίνηση σε περιμένει!

Θυμάσαι τότε που έγραφες αποσπάσματα της φαντασίας σου
χαρτάκια και τα έκρυβες στο συρτάρι σου?

Και όταν τα έβρισκε η μητέρα σου ένιωθε υπερήφανη
για σένα? Καιρός να δείξεις αυτό που είσαι!

Καιρός να βγάλεις από μέσα σου το ταλέντο που κρύβεις!

Just start to write your storie!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Write Your Stories..

Καλώς ήρθες, στην παρέα μας!

Ένας νέος κόσμος, με μπόλικη φαντασία,ρομαντισμό,
τρόμο και συγκίνηση σε περιμένει!

Θυμάσαι τότε που έγραφες αποσπάσματα της φαντασίας σου
χαρτάκια και τα έκρυβες στο συρτάρι σου?

Και όταν τα έβρισκε η μητέρα σου ένιωθε υπερήφανη
για σένα? Καιρός να δείξεις αυτό που είσαι!

Καιρός να βγάλεις από μέσα σου το ταλέντο που κρύβεις!

Just start to write your storie!
Write Your Stories..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;  Empty Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;

Δημοσίευση από Ονειροπόλα Έφηβη Παρ Αυγ 19, 2011 4:40 pm

Όταν μπήκα στο γυμνάσιο υπήρξα μεγάλη ονειροπόλα. Η υπέροχη ζωή για εμένα θα ήταν αυτή της αιώνιας αγάπης. Άλλοστε την ηλικία μας τι άλλο ζητάμε; Αγάπη. Έχω κάνει πολλά λάθοι πάνω σε αυτόν τον τομέα, πήστεψα ότι στην ηλικία μας η αγάπη είναι αληθεινή. Αλλά δεν είναι. Ποιο 14χρονο θα αγαπούσε ποτέ πραγματικά; Βέβεα λέμε "μόνο τα αγόρια δεν αγαπάνε". Αλλά αν και εμείς αγαπούσαμε πραγματικά δεν θα ξεχνούσαμε. Αν η αγάπη είναι αληθεινή δεν την φθήρει ο χρόνος. Από μερικά γεγονότα στην ζωή μου έμαθα ένα πράγμα: να είσαι σκληρή για να μην πληγωθείς από τα συνεσθηματά σου. Μπορεί να κάνω και λάθος. Μπορεί και όχι. Πάντως αυτή η ηλικία δεν είναι για σοβαρές σχέσεις.
Ονειροπόλα Έφηβη
Ονειροπόλα Έφηβη
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Points : 9645
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : A Dream, just a dream.

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Μετά την ανάγνωση του "Vampire Academy" απλά ξύπνισε ο συγγραφέας μέσα μου. Μου αρέσει πολύ να γράφω, αν και το αρνητικό μου είναι ότι μπορεί να ξεκινήσω κάτι με ενθουσιασμό και στο τέλος να το παρατήσω και να ξεκηνίσω κάτι άλλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;  Empty Απ: Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;

Δημοσίευση από Pennaki_Agapaei_Petraki Σαβ Αυγ 20, 2011 2:37 am

Eλα ντε!Γιατι η ζωη να μην ειναι ενα ονειρο!Αυτη την απορια την εχω κι εγω!
Pennaki_Agapaei_Petraki
Pennaki_Agapaei_Petraki
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Points : 9510
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : Στην Αγκαλια του Παναγιωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Ειμαι μια αλλοπαρμενη συγγραφεας που λατερυει το διαβασμα...Και το γραψιμο φυσικα...Πηγη εμπνευσης μου ειναι ο Παναγιωτης Πετρακης που τον αγαπω πολυ καθως και τα βιβλια που διαβαζω και που υιοθετω το στυλ γραφης τους!Αυτα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;  Empty Απ: Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;

Δημοσίευση από LadyTaniaXd Κυρ Αυγ 21, 2011 9:03 am

Άλλο σχέση άλλο αγάπη.. Μάθε πρώτα να ξεχωρίζεις αυτά τα δύο..Wink
LadyTaniaXd
LadyTaniaXd
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 205
Points : 9775
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2011
Ηλικία : 26

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Αγαπώ την συγγραφή από τότε που έμαθα να ταξιδεύω παρέα με τα βιβλία. Τώρα τελευταία, έχω εγκαταλείψει την ανάγνωση αλλά η συγγραφή ρέει ακόμη με πάθος στις φλέβες μου. Έχω κερδίσει 2 βραβεία παιδικού μυθιστορήματος και Εφηβικού Διηγήματος. Ίσως γι'αυτό να έκανα την συγγραφή χόμπι μου, από υπερηφάνεια για αυτές τις επιτυχίες μου. Όπως και να 'χει, θα συνεχίζω να ζω συγγράφωντας, είναι η μόνη μου διέξοδος από αυτόν τον άχαρο κόσμο..

http://writeyourstories.secrets-stories.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;  Empty Απ: Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;

Δημοσίευση από Ονειροπόλα Έφηβη Κυρ Αυγ 21, 2011 9:59 am

Ξέρω πολύ καλά μάλιστα Wink
Ονειροπόλα Έφηβη
Ονειροπόλα Έφηβη
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Points : 9645
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : A Dream, just a dream.

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Μετά την ανάγνωση του "Vampire Academy" απλά ξύπνισε ο συγγραφέας μέσα μου. Μου αρέσει πολύ να γράφω, αν και το αρνητικό μου είναι ότι μπορεί να ξεκινήσω κάτι με ενθουσιασμό και στο τέλος να το παρατήσω και να ξεκηνίσω κάτι άλλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;  Empty Απ: Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;

Δημοσίευση από maraki Κυρ Αυγ 21, 2011 3:58 pm

το εχω σκεφτει και εγω παρα πολλες φορες θα ηταν πολυ ωραια να καθοριζαμε εμεις τι να γινοταν η απλα να μην συνεβαινε τιποτα κακο...τελεια...αλλα δυστυχως αυτο δεν γινεται δεν μπορουμε να ορισουμε τα ασχημα γεγονοτα που ερχονται στην ζωη μου απλα γινομαστε πιο δυνατοι με αυτα και οσον αφορα τα λαθη μας γινονται γιατι μεσα απο αυτα γινομαστε καλυτεροι μαθαινουμε αυτη ειναι και η εξελιξη του ανθρωπου...αν ολα ηταν ροδινα στην τελικη η ζωη θα ηταν τοσο βαρετη.... Γιατί η ζωή να μην είναι ένα όνειρο;  1258972549
maraki
maraki
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Points : 9640
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : στην χωρα της φαντασιας...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι με ενα βιβλιο στο χερι...λατρευω τα βιβλια ολων των ειδων περιπετειες, ρομαντικα, θριλερ, φιλοσοφικα τα παντα...αλλα κυριως τα ρομαντικα και τα φιλοσοφικα...η συγγραφη μου βγηκε τελειως τυχαια πριν εναμιση χρονο παντα εκτωνονομαι οταν γραφω αλλα πλεον η συγγραφη με ηρεμει και με ταξιδευει περισσοτερο απο καθε αλλο...ελπιζω παντα να εχω την δυναμη να γραφω οτι με γεμιζει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης