Write Your Stories..

Καλώς ήρθες, στην παρέα μας!

Ένας νέος κόσμος, με μπόλικη φαντασία,ρομαντισμό,
τρόμο και συγκίνηση σε περιμένει!

Θυμάσαι τότε που έγραφες αποσπάσματα της φαντασίας σου
χαρτάκια και τα έκρυβες στο συρτάρι σου?

Και όταν τα έβρισκε η μητέρα σου ένιωθε υπερήφανη
για σένα? Καιρός να δείξεις αυτό που είσαι!

Καιρός να βγάλεις από μέσα σου το ταλέντο που κρύβεις!

Just start to write your storie!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Write Your Stories..

Καλώς ήρθες, στην παρέα μας!

Ένας νέος κόσμος, με μπόλικη φαντασία,ρομαντισμό,
τρόμο και συγκίνηση σε περιμένει!

Θυμάσαι τότε που έγραφες αποσπάσματα της φαντασίας σου
χαρτάκια και τα έκρυβες στο συρτάρι σου?

Και όταν τα έβρισκε η μητέρα σου ένιωθε υπερήφανη
για σένα? Καιρός να δείξεις αυτό που είσαι!

Καιρός να βγάλεις από μέσα σου το ταλέντο που κρύβεις!

Just start to write your storie!
Write Your Stories..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

+7
Pennaki_Agapaei_Petraki
Bibidi Bobidi Bou
~Sadness Out Of Nowhere~
Ntinaki Trelo Petrakaki
daughter of hecate
maraki
Ονειροπόλα Έφηβη
11 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Ονειροπόλα Έφηβη Σαβ Αυγ 20, 2011 3:11 pm

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε στο μέλλον;
Ονειροπόλα Έφηβη
Ονειροπόλα Έφηβη
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Points : 9619
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : A Dream, just a dream.

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Μετά την ανάγνωση του "Vampire Academy" απλά ξύπνισε ο συγγραφέας μέσα μου. Μου αρέσει πολύ να γράφω, αν και το αρνητικό μου είναι ότι μπορεί να ξεκινήσω κάτι με ενθουσιασμό και στο τέλος να το παρατήσω και να ξεκηνίσω κάτι άλλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από maraki Σαβ Αυγ 20, 2011 3:20 pm

λοιπον αυτη η ερωτηση με απασχολει πολυ τελευταια καθως εδωσα πανελληνιες και περιμενω στις 29 τα αποτελεσματα...αχ δυσκολη η αναμονη...αν τα εχω καταφερει που ευελπιστω εχω περασει κοινωνικη λειτουργος στην κομοτηνη μου αρεσει παρα πολυ να βοηθαω τον κοσμο και ειδικα εφηβους και παιδια...αν ασχοληθω και με την παιδοψυχολογια θελω να δουλευω σε φυλακες για να δωσω βοηθεια σε αυτους που ειναι στο περιθωριο... Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  4209711478
maraki
maraki
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Points : 9614
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : στην χωρα της φαντασιας...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι με ενα βιβλιο στο χερι...λατρευω τα βιβλια ολων των ειδων περιπετειες, ρομαντικα, θριλερ, φιλοσοφικα τα παντα...αλλα κυριως τα ρομαντικα και τα φιλοσοφικα...η συγγραφη μου βγηκε τελειως τυχαια πριν εναμιση χρονο παντα εκτωνονομαι οταν γραφω αλλα πλεον η συγγραφη με ηρεμει και με ταξιδευει περισσοτερο απο καθε αλλο...ελπιζω παντα να εχω την δυναμη να γραφω οτι με γεμιζει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από daughter of hecate Σαβ Αυγ 20, 2011 3:21 pm

πραγματικα δεν εχω ιδεα!! Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  253468018
daughter of hecate
daughter of hecate
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 279
Points : 9988
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : στον κοσμο τον δικο μου...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: παντα διαβαζα βιβλια.απο τοτε που με θυμαμαι.με την συγγραφη αρχισα φετος.αν και στο δημοτικο εγραφα μικρες εκθεσεις που παντα αρεσαν σε ολους.για αυτο ασχοληθηκα πιο πολυ φετος.απο οσο μου εχουν πει καποια ατομα,τους αρεσει αυτο που γραφω.χαιρομαι για αυτο.η συγγραφη ειναι μια διεξοδο απο την μουντη καθημερινοτητα.ετσι το βλεπω εγω!αρα ισως και να ειναι ενα σημαντικο κομματι της προσωπικοτητας μου:)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Ονειροπόλα Έφηβη Σαβ Αυγ 20, 2011 3:48 pm

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  3696926579 και εγώ στην αρχή κάτι τέτειο έιχα στο μυαλό μου. Αλλά μετά ίδα τις βάσεις και οκ δεν είναι πυστευώ των δυνατοτιτων μου, αν και ειναι νωρις να το κρίνω αυτό θα παω 3η γυμνασιου έχω καιρό ακόμα. Μια άλλη σκέψη ήταν να δουλέψω στον στρατό, ως αξιοματικός, ή κάτι τέτειο. Οι βάσεις ξεκινάνε μπορώ να πω αρκετά ικανοπηιτικα. τώρα, το μεγάλα πάθοι έιναι η ζωγραφικη και η συγγραφη, να δουλέψω δηλαδη ή ως συγγραφέας ή ως καρτουνιστρια ή κάτι τέτειο. οι δικοί μου με συμβουλεύουν να επιλέξω μια δουλεία με σταθερό ισόδιμα και να έχω σαν χόμπι την ζωγραφικη και την συγγραφη. αλλά όπως έιπα έιναι πολύ νωρις Smile
Ονειροπόλα Έφηβη
Ονειροπόλα Έφηβη
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Points : 9619
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : A Dream, just a dream.

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Μετά την ανάγνωση του "Vampire Academy" απλά ξύπνισε ο συγγραφέας μέσα μου. Μου αρέσει πολύ να γράφω, αν και το αρνητικό μου είναι ότι μπορεί να ξεκινήσω κάτι με ενθουσιασμό και στο τέλος να το παρατήσω και να ξεκηνίσω κάτι άλλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από maraki Σαβ Αυγ 20, 2011 4:17 pm

οντως ειναι πολυ νωρις και μπορει να αλλαξεις πολλες γνωμες ακομαε και εγω αλλαξα αρκετες αλλα τωρα ειμαι σιγουρη αρκει να πεζσει 500 μορια....αλλιως περναω αλλου βεβαια αλλα πιο πολυ θελω εκει
maraki
maraki
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Points : 9614
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : στην χωρα της φαντασιας...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι με ενα βιβλιο στο χερι...λατρευω τα βιβλια ολων των ειδων περιπετειες, ρομαντικα, θριλερ, φιλοσοφικα τα παντα...αλλα κυριως τα ρομαντικα και τα φιλοσοφικα...η συγγραφη μου βγηκε τελειως τυχαια πριν εναμιση χρονο παντα εκτωνονομαι οταν γραφω αλλα πλεον η συγγραφη με ηρεμει και με ταξιδευει περισσοτερο απο καθε αλλο...ελπιζω παντα να εχω την δυναμη να γραφω οτι με γεμιζει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Ntinaki Trelo Petrakaki Κυρ Αυγ 21, 2011 12:06 am

Εγώ θέλω ή ηθοποιός μιας και έχω τα μέσα η μαία.Αλλά δεν είμαι καλή μαθηματικά-φυσική-χημεία οπότε μάλλον ηθοποιός που το θέλω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.
Ntinaki Trelo Petrakaki
Ntinaki Trelo Petrakaki
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Points : 9373
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2011
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Ονειροπόλα Έφηβη Κυρ Αυγ 21, 2011 5:38 am

Είναι πολύ νωρις ακόμα :/ μπορεί όπως είπε και η Μαρία να αλλάξουμε πολλές φορές γνώμη.
Ονειροπόλα Έφηβη
Ονειροπόλα Έφηβη
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Points : 9619
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : A Dream, just a dream.

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Μετά την ανάγνωση του "Vampire Academy" απλά ξύπνισε ο συγγραφέας μέσα μου. Μου αρέσει πολύ να γράφω, αν και το αρνητικό μου είναι ότι μπορεί να ξεκινήσω κάτι με ενθουσιασμό και στο τέλος να το παρατήσω και να ξεκηνίσω κάτι άλλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από ~Sadness Out Of Nowhere~ Τετ Αυγ 31, 2011 5:11 am

Θέλω φυλόλογος ή ψυχολόγος
αλλα δυστηχώς δεν με βλέπω να βρίσκω δουλειά οπότε σκέφτομαι να ασχολιθώ με το εγγληματολογικό :/

Είναι το μόνο με το οποίο σίγουρα θα βρω δουλειά και μου ψίλοαρέσει.

Και θα έχω σαν χόμπι την συγγραφική και την μετάφραση βιβλίων :/
~Sadness Out Of Nowhere~
~Sadness Out Of Nowhere~
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Points : 9406
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Το όνομά μου είναι Μαντώ Μπεναρδή, αν και το κανονικό μου είναι Μαρία-Αδαμαντία Μπεναρδή αλλά τέλος πάντων. Από μικρή μου αρέσε να διαβάζω βιβλία, πριν ακόμα πάω στην πρώτη δημοτικού είχα τελειώσει το πρώτο μου αστυνομικό-παιδικό βιβλίο (4 1/2 φίλοι :P). Λατρεύω τα βιβλία που έχουν δράση και ρομαντισμό. Μου αρέσει να γράφω ιστορίες,και ποτε δεν ξέρεις ίσως κάποτε να γείνουν και βιβλία, Οι ιστορίες που γράφω συνήθως έχουν σχέση με το φανταστικό ή την μυθολογία, προσπαθώ να κάνω τον αναγνώστη να νιώθει την αγωνία του χαρακτήρα καθώς κρύβεται από τον κίνδυνο σαν να είναι ο ίδιος, να νιώθει την αγάπη στην σκινή ή τον έρωτα σαν να το ζει αυτός. Είμαι 15 χρονών Βασικά σχεδόν 15, οπότε η γραφή μου δεν θεωρώ πως έχει οριμάσει αρκετά για να πετύχω αυτό που θέλω. Όμως θα χαιρόμουν πολύ αν διαβάζατε κάπια από τις ιστορίες μουέτσι ώστε να μου δώσετε συμβουλές, και να κρίνετε το κείμενο μου ώστε να προσπαθήσω να γείνω καλύτερη!! Αυτά λοιπόν για μένα!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από maraki Πεμ Σεπ 01, 2011 2:10 pm

λοιπον εγω με πολυ χαρα μπορω πλεον να σας ανακοινωσω οτι βγηκαν τα αποτελεσματα των πανελληνιων και περασα αυτο που ηθελα κοινωνικη λειτουργος στην κομοτηνη....οποτε εγω επελεξα επαγγελμα...
maraki
maraki
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Points : 9614
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : στην χωρα της φαντασιας...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι με ενα βιβλιο στο χερι...λατρευω τα βιβλια ολων των ειδων περιπετειες, ρομαντικα, θριλερ, φιλοσοφικα τα παντα...αλλα κυριως τα ρομαντικα και τα φιλοσοφικα...η συγγραφη μου βγηκε τελειως τυχαια πριν εναμιση χρονο παντα εκτωνονομαι οταν γραφω αλλα πλεον η συγγραφη με ηρεμει και με ταξιδευει περισσοτερο απο καθε αλλο...ελπιζω παντα να εχω την δυναμη να γραφω οτι με γεμιζει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από ~Sadness Out Of Nowhere~ Πεμ Σεπ 01, 2011 9:33 pm

Συγχαρητήρια!!! Very Happy
Τότε καλή συνέχεια στην φοιτιτική ζωή!
~Sadness Out Of Nowhere~
~Sadness Out Of Nowhere~
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Points : 9406
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Το όνομά μου είναι Μαντώ Μπεναρδή, αν και το κανονικό μου είναι Μαρία-Αδαμαντία Μπεναρδή αλλά τέλος πάντων. Από μικρή μου αρέσε να διαβάζω βιβλία, πριν ακόμα πάω στην πρώτη δημοτικού είχα τελειώσει το πρώτο μου αστυνομικό-παιδικό βιβλίο (4 1/2 φίλοι :P). Λατρεύω τα βιβλία που έχουν δράση και ρομαντισμό. Μου αρέσει να γράφω ιστορίες,και ποτε δεν ξέρεις ίσως κάποτε να γείνουν και βιβλία, Οι ιστορίες που γράφω συνήθως έχουν σχέση με το φανταστικό ή την μυθολογία, προσπαθώ να κάνω τον αναγνώστη να νιώθει την αγωνία του χαρακτήρα καθώς κρύβεται από τον κίνδυνο σαν να είναι ο ίδιος, να νιώθει την αγάπη στην σκινή ή τον έρωτα σαν να το ζει αυτός. Είμαι 15 χρονών Βασικά σχεδόν 15, οπότε η γραφή μου δεν θεωρώ πως έχει οριμάσει αρκετά για να πετύχω αυτό που θέλω. Όμως θα χαιρόμουν πολύ αν διαβάζατε κάπια από τις ιστορίες μουέτσι ώστε να μου δώσετε συμβουλές, και να κρίνετε το κείμενο μου ώστε να προσπαθήσω να γείνω καλύτερη!! Αυτά λοιπόν για μένα!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από maraki Παρ Σεπ 02, 2011 4:54 am

αχ σε ευχαριστω παρα πολυ να σαι καλα ευχομαι και σε σενα οταν ερθει η σειρα σου οτι καλυτερο
maraki
maraki
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Points : 9614
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : στην χωρα της φαντασιας...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι με ενα βιβλιο στο χερι...λατρευω τα βιβλια ολων των ειδων περιπετειες, ρομαντικα, θριλερ, φιλοσοφικα τα παντα...αλλα κυριως τα ρομαντικα και τα φιλοσοφικα...η συγγραφη μου βγηκε τελειως τυχαια πριν εναμιση χρονο παντα εκτωνονομαι οταν γραφω αλλα πλεον η συγγραφη με ηρεμει και με ταξιδευει περισσοτερο απο καθε αλλο...ελπιζω παντα να εχω την δυναμη να γραφω οτι με γεμιζει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από ~Sadness Out Of Nowhere~ Παρ Σεπ 02, 2011 5:04 am

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Very Happy
~Sadness Out Of Nowhere~
~Sadness Out Of Nowhere~
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Points : 9406
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Το όνομά μου είναι Μαντώ Μπεναρδή, αν και το κανονικό μου είναι Μαρία-Αδαμαντία Μπεναρδή αλλά τέλος πάντων. Από μικρή μου αρέσε να διαβάζω βιβλία, πριν ακόμα πάω στην πρώτη δημοτικού είχα τελειώσει το πρώτο μου αστυνομικό-παιδικό βιβλίο (4 1/2 φίλοι :P). Λατρεύω τα βιβλία που έχουν δράση και ρομαντισμό. Μου αρέσει να γράφω ιστορίες,και ποτε δεν ξέρεις ίσως κάποτε να γείνουν και βιβλία, Οι ιστορίες που γράφω συνήθως έχουν σχέση με το φανταστικό ή την μυθολογία, προσπαθώ να κάνω τον αναγνώστη να νιώθει την αγωνία του χαρακτήρα καθώς κρύβεται από τον κίνδυνο σαν να είναι ο ίδιος, να νιώθει την αγάπη στην σκινή ή τον έρωτα σαν να το ζει αυτός. Είμαι 15 χρονών Βασικά σχεδόν 15, οπότε η γραφή μου δεν θεωρώ πως έχει οριμάσει αρκετά για να πετύχω αυτό που θέλω. Όμως θα χαιρόμουν πολύ αν διαβάζατε κάπια από τις ιστορίες μουέτσι ώστε να μου δώσετε συμβουλές, και να κρίνετε το κείμενο μου ώστε να προσπαθήσω να γείνω καλύτερη!! Αυτά λοιπόν για μένα!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Bibidi Bobidi Bou Παρ Σεπ 02, 2011 12:18 pm

εγω σκευτομαι να γινω θεατρολογος ή διακοσμητρια..... Smile
μου αρεσει να ασχολουμε με διακοσμηση κ.τ.λ το πηρα απο τη μαμα μου όσο για το θεατρο, ειμαι τρελαμενη love youu
Bibidi Bobidi Bou
Bibidi Bobidi Bou
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 9361
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Pennaki_Agapaei_Petraki Τετ Σεπ 21, 2011 1:10 am

Περασα Δημοσια Διοικηση στο Παντειο...
Pennaki_Agapaei_Petraki
Pennaki_Agapaei_Petraki
Λάτρης Βιβλίων
Λάτρης Βιβλίων

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Points : 9484
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : Στην Αγκαλια του Παναγιωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Ειμαι μια αλλοπαρμενη συγγραφεας που λατερυει το διαβασμα...Και το γραψιμο φυσικα...Πηγη εμπνευσης μου ειναι ο Παναγιωτης Πετρακης που τον αγαπω πολυ καθως και τα βιβλια που διαβαζω και που υιοθετω το στυλ γραφης τους!Αυτα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Aspa Tz Σαβ Οκτ 08, 2011 2:02 pm

Εγώ παρόλο που πάω 3η γυμνασιου είμαι σίγουρη για το τι θέλω να κάνω.Θέλω να γίνω συγγραφέας. Ξέρω, είναι χόμπι και όχι εππάγγελμά αλλά εμενα αυτό μου αρέσει. Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  277638789
Aspa Tz
Aspa Tz
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 30
Points : 9299
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2011

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από ♜░░Snow Warrior░░♜ Δευ Οκτ 10, 2011 4:41 am

Αρχιτέκτονας ή δικηγόρος ή προγραμματίστρια...
Δεν έχω καταλήξει...
♜░░Snow Warrior░░♜
♜░░Snow Warrior░░♜
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 113
Points : 9639
Ημερομηνία εγγραφής : 08/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Forks,Whasington

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Με λένε Εύα,είμαι 14 χρονών και λατρεύω το γράψιμο.Η αγαπημένη μου σειρά βιβλίων είναι το έπος του Λυκόφωτος και έχω γράψει 2 fanfictions για αυτή τη σειρά.

http://bellandedward.0forum.biz/u1934

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από Maraki Cullen Παρ Ιαν 20, 2012 2:29 pm

με ενδιαφέρει η διδασκαλία,η ιατρική ακι η υποκριτική.τώρα το τι ακριβώς θα κάνω είναι ένα άλλο θέμα
Maraki Cullen
Maraki Cullen
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Points : 9073
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2012
Τόπος : my world and i walk with he...

Writer ID - Ταυτότητα Συγγραφέα
Λίγα λόγια για μένα..: Μικρότερη δεν μου άρεσε το διάβασμα.Μετά από κάποια χρόνια τρελλάθηκα γιατί ανακάλυψα σε ποσους κόσμους μπορείς να φύγεις με την γραφή...ΝΑ ξεχάσεις την πραγματικότητα και να ταξιδέψεις μακρυά απ'όλα και απ'όλους..να ξεχάσεις τις σκοτούρες αλλά και να τηης γελιοποιήσεις ή να βρείς λύσεις..

http://magicschool.creare-forum.com/forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;  Empty Απ: Τι επάγκελμα σκέφτεστε να ακολουθήσετε;

Δημοσίευση από maria99cool Δευ Ιουν 25, 2012 1:44 am

Εγω αν και μικρη ακομη θελω πολυ να σπουσασω κατι με μουσικη το ηθελα αυτο απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου!!Λατρευω την μουσικη !!!και ελπιζω καποτε να τα καταφερω και να σπουδασω μουσικος
maria99cool
maria99cool
Απλός Αναγνώστης
Απλός Αναγνώστης

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Points : 8736
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012
Ηλικία : 1925
Τόπος : Στη Φαντασια μου......!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης